Haber

Olgu Karataşoğlu Vatan’dan istifa etti, CHP’den milletvekili adayı oldu

Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) –Edirne’nin Keşan ilçesinde CHP’den istifa ederek Millet Partisi’ne katılan ancak ihtiyaç üzerine Vatan Partisi’nden istifa ederek yeniden CHP’ye üye olan avukat Olgu Karataşoğlu, Edirne Milletvekili adaylığını açıkladı.

2 yıldır Taşra Partisi’nde İl Başkan Yardımcısı ve Hukuk İşleri Başkanı olduğunu hatırlatan Karataşoğlu, Türkiye’nin bekası ve aktif siyasette yer almak için yeniden CHP’ye dönme kararı aldığını dile getirdi. Bu kararda parti arkadaşlarının, Keşan halkının ve müvekkil çevresinin etkisi vardır. 14 Mayıs’ta yapılması planlanan genel seçimlerde CHP’den Edirne Milletvekili adayı olduğunu söyledi.

AMACIMIZ ATATÜRK’ÜN ELEMANLARININ VE İNKILAPLARININ YOLUNDA TUTMAKTIR.

Karataşoğlu, “Amacımız, Atatürk İlke ve İnkılapları doğrultusunda toplumumuzun sosyo-ekonomik ve kültürel gücünü artırmak, ülkemizdeki bu mali krize çözüm bulmak ve bu kapsamda vatandaşlarımıza yardımcı olmaktır” dedi. Aday arkadaşlarım ve halkımızla birlikte bu mücadelenin içinde olmaktan gurur duyuyorum, “Bu süreçte sizlerle birlikte olmak toplumun bekası için gerçekten çok önemli. Milletimizin üzerine bulutları dağıtacak, ufkunu aydınlatacak, yolunu açacak ve barışı getirecek adayım ve size hazırım” dedi. birbirinden değerli arkadaşları milletvekili adayı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu